Takarító személyzet

szezon, vagy éves állás
Maria Alm – Salzburg Tartomány

Hotelről

A 4*-os Resortban 113 luxus apartman található, melyekben több mint 500 ágy áll a vendégek rendelkezésére. Az apartmanok 10 házban helyezkednek el, utcai és mélygarázs összeköttetéssel. Az épületkomplexumban megtalálható „Lillis” étterem, animációs terem, uszoda, fitness terem, szépségszalon, sportbolt és síiskola. A Resortot Landal Resort Maria Alm név alatt forgalmazzák, és a legjobb értékelésekkel rendelkezik.

A Te feladatod

Apartmanok takarítása elutazások után, nem „klasszikus hotel” takarítás. A fő elutazási napok péntek és szombat, kisebb részben hétfő és keddi napokon. A hét többi napján egyéb takarítási munkák végzése.

  • apartmanok takarítása - 2-3 fős csoportokban történik
  • a hotel egyéb területeinek rendben tartása (recepció, lépcsőház, mellékhelyiségek, uszoda stb.)
  • szükséges anyagok és eszközök előkészítése
  • szükséges javítások továbbítása

Az álláshoz tartozó elvárások
  • apartman vagy hotel takarításában szerzett tapasztalat
  • oltási vagy gyógyultsági érvényes igazolás (osztrák szabályoknak megfelelő), hajlandóság a további emlékeztető oltások felvételére
  • német és/vagy angol nyelvtudás előny
  • szorgalom, pontosság, megbízhatóság, terhelhetőség
  • páronként legalább egy jogosítvány

Amit kínálunk

  • munkaidő heti 5 nap, 40 óra (lehetséges heti 6 nap)
  • minimális túlóra, időkompenzálással
  • munkaidő reggel 7 és este 21 között, de nincs osztott műszak
  • ingyenes uszoda és fitness terem használat
  • ingyenes E-bike és síkölcsönzés
  • dolgozói kedvezmény sportboltban és szépségszalonban
  • kedvezményes síbérlet
  • kellemes munkakörnyezet, megbecsült munka
  • 15 fős nemzetközi housekeeping csapat
  • szállás pároknak vagy barátnőknek – lásd lent

Resort az apartmanok takarításához külsős vállalkozókat is alkalmaz.

Szálláslehetőség

Saalfelden városban (kb. 10 km a Resort-tól) a hotel egy modern 70m2 –es lakásban (2 hálószoba, fürdő – káddal, külön WC, gépesített konyha, nappali, erkély, kamra és pince; TV, internet) tud szállást biztosítani 2 pár, vagy barátnők számára (mindkét hálószoba két fő részére lett kialakítva).

A lakás közelében található a vonat, - és buszállomás, mellyel közvetlenül el lehet jutni a munkahelyhez. Autóval kb. 10 perc az utazási idő, parkolás megoldott. Bevásárlási lehetőség a közelben.

A lakhatás költsége 100 Euro, mely a fizetésből kerül levonásra.

Fizetés

  • Heti 40 óra nettó 1490 Euro (ebből kerül levonásra 100 Euro lakhatási költség)
  • 13., 14., havi fizetés

Szezon időtartama

Kezdés december 1 és 15 között, a szezon minimálisan a húsvéti ünnepekig tart, de folyamatos foglalkoztatás is lehetséges. A hotel egész éves üzemeltetésű, de novemberben néhány hetes leállás alatt végezzük a komplett nagytakarítást.

Nemzetközi csapat

Hotel Manager: osztrák
Hausdame: lengyel
Supervisor: magyar
Front Office Manager: szlovák
A további nemzetek: német, holland, török, orosz

Kapcsolat

Frau Ursula Friedsam – Resort Manager
Frau Joanna Barszczyk – Hausdame
Frau Vicky Simon - Supervisor

Hotelresort Hochkönig Betriebs GmbH
Landal Resort Maria Alm
5761 Maria Alm
Dorfstraße 2a.

Tel.: +43 6584 24444
www.hotelresort-hochkoenig.at

 További információk, linkek, képek és videók a Landal Resortról

Sommer: https://www.landal.at/parks/resort-maria-alm
Winter: https://www.landalskilife.at/parks/resort-maria-alm

Facebook: https://www.facebook.com/resortmariaalm/

Landal Ski Life | Resort Maria Alm

Luxus üdülőhely a Salzburgi Alpokban